QUALITY MAT- firma powstała, by oferować dobry jakościowo produkt za bardzo dobrą cenę. Nasze wycieraczki i maty pochodzą od najlepszych  europejskich i światowych producentów.

Dbamy, by nasze produkty były nade wszystko użyteczne i praktyczne, przy zachowaniu maksimum elegancji. Nasze maty, wykładziny i wycieraczki nie mają pośredników na swojej drodze z fabryki.

Wycieraczka i mata nie musi straszyć lub być brudnoszarym produktem o wątpliwych walorach estetycznych. W naszych propozycjach znajdziecie Państwo jakość, kolor i najnowsze technologie, które zadbają, by Wasze podłogi wymagały jak najmniej sprzątania.

Nasz e-mail quality.mat@wp.pl i telefon 607 074 048 są do Państwa dyspozycji w razie pytań oraz drogą do spełnienia Państwa życzeń, których być może nie znajdziecie w ofercie.

Zapraszamy do kontaktu oraz przeczytania naszego poradnika: Gdzie kłaść i jak wybierać maty podłogowe?

Polecamy również wizytę w naszym sklepie stacjonarnym w Olsztynie przy ul. Pstrowskiego 16.

Produkty są sprzedawane po bezpośrednim kontakcie telefonicznym (tel. 607 074 048) lub mailowym (e-mail: quality.mat@wp.pl). Odbiór według ustalenia w magazynie przy ul. Pstrowskiego 16 w Olsztynie, dowóz przez QualityMat bezpośrednio do Klienta lub dostawa kurierem DPD.

Usługi:

  • docinanie dywaników do samochodów z mat poliestrowych (produkt łatwoczyszczący, nie ulegający trwałemu zabrudzeniu, bardzo estetyczny, trwały i praktyczny)
  • docinanie mat do kojców dla zwierząt
  • sprzedaż mat dla psów (patrz Maty antyzmęczeniowe - Mata SOFT)

Produkty:

  • sprzedaż wycieraczek: kokosowych, gumowych, kokosowo-stalowych
  • sprzedaż mat poliamidowych graficznych
  • sprzedaż produktów na zamówienie z katalogu
  • sprzedaż produktów specjalistycznych - np. maty basenowe, gastronomiczne, itd.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami - kliknij tutaj, aby przejść do kontaktu.