Czy wiesz, że...

...średnio 80% zanieczyszczeń dostaje się do budynku głównym wejściem?

...średnio 70% wszystkich kosztów czyszczenia przeznaczane jest na czyszczenie podłóg?

Głównym zadaniem mat standardowych i wejściowych jest zatrzymać brud i wodę, aby nie przedostały się do wnętrza budynku. Powierzchnia maty zatrzymuje piasek, błoto i wodę, natomiast gumowy antypoślizgowy spód utrzymuje matę w miejscu. Jest to istotne dla zachowania bezpieczeństwa.

Z analiz wynika, że większość ludzi, wchodząc do budynku, czy pomieszczenia, zwraca uwagę na podłogę. Oznacza to, że podłoga oferuje olbrzymi potencjał jako powierzchnia reklamowa. Dlaczego więc nie skorzystać z takiej możliwości? Oprócz tego, że mata wiąże zabrudzenia przed wejściem, to dodatkowo mata z nadrukiem, napisem lub logo firmy wspiera budowanie wizerunku, przekazuje konkretny komunikat, a także wita klientów i gości.

Maty wprowadzają dodatkowo przyjemny klimat do wnętrz i potrafią idealnie współgrać z kolorystyką wnętrz. Wszystko, aby wywrzeć wspaniałe ogólne wrażenie.

Maty i wycieraczki na stronach internetowych znajdują wiele podziałów: na obiektowe, domowe itp. Według nas podział jest, ale jedynie na dobre i funkcjonalne oraz te drugie.

Oczywiście, że są maty specjalnego przeznaczenia jak basenowe, czy antyzmęczeniowe. Ale to tematy znane mniejszości. Codzienność obiektową i domową możemy podzielić na wielkości mat i wycieraczek, bo jakość jest potrzebna w obu przypadkach.

Maty podłogowe w domach wystarczy jak mają wymiary max. 90 cm x 150 cm oraz są wykonane z poliamidu lub polipropylenu zaś wycieraczki to dobra jakość materiałów i wielkość do 60 cm x 90 cm.

By zdecydowanie zmniejszyć ilość wnoszonego brudu w pomieszczeniu chronionym, wycieraczce wejściowej winna towarzyszyć mata osuszająca obuwie i pozbawiająca go drobnych zanieczyszczeń.

Maty w sklepach, hotelach, biurach itp. zwykle zaczynają się od wielkości 90cm x 150 cm, a wycieraczki to dzisiaj najchętniej używane polimery np. SPAGHETTI, które wypierają drogie wycieraczki gumowo - aluminiowe. Zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu, w którym z wielką pieczołowitością wybraliśmy najlepsze materiałowo i cenowo propozycje.

Do mieszkań i domów praktycznym i skutecznym rozwiaząniem ograniczenia wnoszenia zabrudzeń jest zastosowanie dwóch elementów - czyszczącego obuwie i osuszającego obuwie. Czyszczący obuwie - wycieraczka przed drzwiami wejściowymi lub tuż za, zaś osuszajacy obuwie - mata zaraz za wycieraczką.

Przykładowy dobór:

Wycieraczka - element czyszczący obuwie

CURLY 60x90 cm
DIMENSION STRIPE 50x90 cm

Mata - element osuszający obuwie

TWISTER 60x90cm lub 90x150cm
FUSION DRY 60x100cm 

Koszt takiej fuzji nie przekracza 140 zł - 300 zł, a gwarantuje znakomite utrzymanie czystosci w mieszkaniu (np. wycieraczka MUDBUSTER 61zł + mata TWISTER 60X90CM 74zł = RAZEM 135 ZŁ).

Produkty są sprzedawane po bezpośrednim kontakcie telefonicznym (tel. 607 074 048) lub mailowym (e-mail: quality.mat@wp.pl). Odbiór według ustalenia w magazynie przy ul. Pstrowskiego 16 w Olsztynie, dowóz przez QualityMat bezpośrednio do Klienta lub dostawa kurierem DPD.

Usługi:

  • docinanie dywaników do samochodów z mat poliestrowych (produkt łatwoczyszczący, nie ulegający trwałemu zabrudzeniu, bardzo estetyczny, trwały i praktyczny)
  • docinanie mat do kojców dla zwierząt
  • sprzedaż mat dla psów (patrz Maty antyzmęczeniowe - Mata SOFT)

Produkty:

  • sprzedaż wycieraczek: kokosowych, gumowych, kokosowo-stalowych
  • sprzedaż mat poliamidowych graficznych
  • sprzedaż produktów na zamówienie z katalogu
  • sprzedaż produktów specjalistycznych - np. maty basenowe, gastronomiczne, itd.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami - kliknij tutaj, aby przejść do kontaktu.