Mata dezynfekcyjna Sani-Trax

0,00 zł brutto
0,00 zł netto
Ilość

Mata do dezynfekcji, przeznaczona do czyszczenia butów, polecana przy wejściach na wszelkie obszary przetwórstwa żywności. Elastyczne wypustki powodują automatyczny proces czyszczenia podeszwy obuwia w momencie nacisku stopy na matę. Wypustki uginają się a stopa zanurza się w roztworze dezynfekującym, tym samym jest to podwójne działanie zapobiegające przedostawaniu się zanieczyszczeń do obszarów przetwarzania żywności. Praktyczna wielkość maty powoduje, że nadaje się ona do większości wejść. Od spodu wyposażona w gumowe przyssawki co zabezpiecza przed przesuwaniem się maty.

Opis:

Wykonane z gumy naturalnej 100% odpornej na działanie większości chemikaliów i na wahania temperatury

Grubość: 19 mm

Waga: 10,8 kg / m2

Grube krawędzie dookoła maty - wyższe o 0,635cm nizĚ wypustki, pozwalają na użycie ciekłego środka do dezynfekcji. Do maty można wlać 4 litry środka dezynfekującego. (Wskazówka: używaj czwartorzędowych soli amonowych, jodyny, chloru lub innego środka, ale zawsze należy sprawdzić stęzżenie tych roztworów. WiększosĚcĚ środków do dezynfekcji jest silnie skoncentrowanych i należy je przed użyciem rozcieńczyć).

Nie zawiera DOP, DMF i substancji niszczących warstwę ozonową, nie zawiera sylikonu i metali ciężkich

Zalecane zastosowania:

Wejścia, przejścia, obszary gdzie pakuje sieę żywność, laboratoria, szatnie pracownicze, tereny usuwania odpadów, tereny gdzie przyjmuje się towar do produkcji - obróbki z zewnątrz; wszędzie tam, gdzie należy ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków

Wymiary standardowe:

˘ 61 cm x 81 cm

Produkty są sprzedawane po bezpośrednim kontakcie telefonicznym (tel. 607 074 048) lub mailowym (e-mail: quality.mat@wp.pl). Odbiór według ustalenia w magazynie przy ul. Pstrowskiego 16 w Olsztynie, dowóz przez QualityMat bezpośrednio do Klienta lub dostawa kurierem DPD.

Usługi:

  • docinanie dywaników do samochodów z mat poliestrowych (produkt łatwoczyszczący, nie ulegający trwałemu zabrudzeniu, bardzo estetyczny, trwały i praktyczny)
  • docinanie mat do kojców dla zwierząt
  • sprzedaż mat dla psów (patrz Maty antyzmęczeniowe - Mata SOFT)

Produkty:

  • sprzedaż wycieraczek: kokosowych, gumowych, kokosowo-stalowych
  • sprzedaż mat poliamidowych graficznych
  • sprzedaż produktów na zamówienie z katalogu
  • sprzedaż produktów specjalistycznych - np. maty basenowe, gastronomiczne, itd.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami - kliknij tutaj, aby przejść do kontaktu.